o značkách
home » o značkách

o značkách

bugatti

 

Rozmanitost, inovace, tradice, duch času, radosti ze života a mezinárodnost jsou základem úspěchu značky Bugatti od roku 1978. Toto jsou hodnoty, které formují mentalitu a tvář Evropy.

Kdo jsme realizujeme více než 30 let z velkých cílů. Mezinárodnost je samozřejmostí, společně přinášíme radost z inovací a rozmanitost v řadě funkcí, ztělesňujeme moderní trendy.

bugatti a Evropa - úspěšné společnosti, které k sobě patří. A právě to je dokumentováno naším novým sloganem:
bugatti. Evropské značky.

 

Sandwich

 

Sandwich je jedním z nejlépe střežených tajemství módního světa. Kolekce jsou nyní prodávány ve 24 zemích na čtyřech kontinentech. Značka se nesmírně zvýšila v nových i stávajících trzích, a to díky našim věrným zákazníkům.

Jakmile zákazník najde cestu do našich prodejních míst, bude se často vracet znovu a znovu. Vždy je něco nového pro každého v našem obchodě, od útulných úpletů v zimě po letní šaty a tuniky na jaře. Sandwich nabízí kompletní sortiment oděvů, obuvi a odpovídajících doplňků.

Sandwich je dostupný prostřednictvím nových zákazníků a nových trhů. Naše zákaznická základna se zvýšila na více než 2800 prodejních místech na celém světě, včetně velkoobchodních i maloobchodních partnerů. Zvýšil se také obrat ne jednoho zákazníka.

 

Joseph Ribkoff

 

Teprve dvacetiletý podnikatel Joseph Ribkoff v roce 1957 představil svoji první kolekci. Tím byla odstartována úspěšná kariéra kanadské dámské módní značky. Společnost pana Ribkoffa se vyvinula v silnou mezinárodní společnost, která je i jedním z předních kanadských vývozců do více než 55 zemí světa. Pan Ribkoff vede společnost dodnes. Návrhy dámských kolekcí a následné šití a výroba se odehrávají výlučně v Kanadě, což je v dnešním světě nebývalé. Módní perla jménem Joseph Ribkoff odráží potřeby moderní ženy.  Díky kvalitním materiálům a špičkovému zpracování kolekcí se stala vyhledávanou stálicí na poli dámské módy. Vyberete si výjimečné šaty jak pro slavnostní příležitosti tak i k dennímu nošení. 
 
Joseph Ribkoff se může pyšnit mnohými prestižními oceněními módního průmyslu, mezi které patří DIVA z roku 1997 nebo ocenění v Dallasu FASHION AWARD či montrealský La Griff d´Or. Britský módní magazín Drapers jmenoval Joseph Ribkoff mezi světové top značky dámské módy. Není tedy náhoda, že šaty Joseph Ribkoff obléká MISS AMERICA či MISS ITALIA.

Elisa Cavaletti

Elisa Cavaletti kolekce jsou navrženy Danielou Dallavalle pro ženy, které chtějí svobodu a rády se každý den znovunalézají. Chtějí se zahalit do sofistikovaného, pohodlného oblečení a setkat se na své životní cestě s různými pohledy, vůněmi a chutěmi. Kolekce jsou celistvé a nabízí “total look” pro ženy všech věkových skupin na celém světě, které sdílejí stejnou lásku k životu, všímají si propracovaných detailů a mají velmi vyvinutý smysl pro nalezení krás skrytých ve všem okolo nás. Žena, která nosí Elisu Cavaletti, je radostná, optimistická, otevřená novým věcem a naslouchá svému nitru. Dává ostatním lidem pocit duševní pohody a zároveň je respektuje.
 
Elisa Cavaletti oživuje exklusivní italské umění v tom nejhlubším slova smyslu a zároveň uspokojuje potřeby současného moderního života. Oblečení je unikátní a perfektní pro každou příležitost, od těch nejdůležitějších oslavných událostí až po každodenní aktivity. Každý kus z kolekce má svůj vlastní příběh, který by mohl vyprávět a zároveň jsou všechny modely propojeny v prostoru a čase jako jednotlivé stránky krásné knihy. Umění paní Daniely Dallavalle je vyjímečné díky vlastním autorským tiskům, střihům, materiálovým kombinacím a překrývání barev. Doplnění kolekce o všechny detaily a doplňky plné krystalů, dřeva a kovu (tašky, boty, bijoux, šály) podtrhuje osobitost Elisy Cavaletti a vyvolává emoce...